logo.png

Новини

Внесено зміни до внутрішніх документів

12 грудня 2017 року набувають чинності нові редакції Регламенту провадження клірингової діяльності публічного акціонерного товариства "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках"

Стратегічні цілі та нові тарифи ПАТ «Розрахунковий центр»

У листопаді 2017 року відбулось засідання Спостережної ради Розрахункового центру, на якому були затверджені Стратегія на 2018-2019 роки та Бюджет Розрахункового центру на 2018 рік.

Заміна сертифіката відкритого ключа

Повідомляємо, що 24 вересня 2017 року відбудеться заміна сертифіката відкритого ключа ПАТ «Розрахунковий центр» в системах дистанційного обслуговування «Інтернет-банкінг» та «Інтернет-кліринг»

Внесено зміни до тарифів

31 серпня 2017 року набуває чинності нова редакція Тарифів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОГОВОРІВ НА ФІНАНСОВИХ РИНКАХ"

Укрзалізниця проводитиме клірингові операції у співпраці з Банком «Розрахунковий Центр»

Публічні акціонерні товариства «Українська залізниця» та «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» підписали Угоду щодо обслуговування операцій Укрзалізниці з державними цінними паперами.

Внесено зміни до внутрішніх документів

12 червня 2017 року набуває чинності нова редакція "Регламенту провадження клірингової діяльності ПАТ "Розрахунковий центр"

Відбулися річні загальні збори акціонерів

27 квітня 2017 року відбулися річні загальні збори акціонерів публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках»

Порядок роботи ЦД та РЦ на період травневих свят

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 р. № 850-р, Рішення Правління Національного банку України «Про регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи України у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2017 році» від 07.04.2017 р. №216-рш та листа Національного банку України від 11.04.2017 р. №57-0007/26822 «Про перенесення робочих днів у 2017 році» встановлено наступний порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України» та ПАТ «Розрахунковий центр»

Запроваджено тимчасову адміністрацію в ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомляємо, що відповідно до інформації з офіційного сайту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (http://www.fg.gov.ua/) на підставі постанови Правління Національного банку України від 24.04.2017 р. № 264-рш/БТ «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДІАМАНТБАНК» до категорії неплатоспроможних»

Відкриття клієнту учасника клірингу відокремленого клірингового субрахунку зі спеціальним режимом використання

З метою вдосконалення обслуговування клієнтів учасників клірингу Розрахунковий центр запровадив нову послугу – відкриття клієнту учасника клірингу відокремленого клірингового субрахунку зі спеціальним режимом використання