logo.png

ВДЦП прийнято до Асоціації центральних депозитаріїв Євразії

14-09-2010

14.09.2010

 

9-10 вересня 2010 р. у Мінську (Білорусь) відбулася VII Міжнародна конференція Асоціації центральних депозитаріїв Євразії «Роль центральних депозитаріїв у розвитку інформаційного забезпечення учасників фондового ринку» та Загальні річні збори учасників Асоціації центральних депозитаріїв Євразії (АЦДЄ), в яких взяв участь представник ВДЦП М.Швецов.

 

У ході Загальних річних зборів учасників АЦДЄ було затверджене рішення про прийняття до складу цієї Асоціації ПрАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів».

 

Також було задоволено заяву правового попередника ВДЦП – ВАТ «Міжрегіональний фондовий союз» про його вихід із асоціації у зв’язку з припиненням депозитарної діяльності.

 

VII Міжнародною конференцією АЦДЄ головним завданням на перспективу визначено необхідність створення на теренах Євразії єдиного інформаційного середовища шляхом створення на базі центральних депозитаріїв національних інформаційних агентств фондового ринку, налагодження їх взаємодії та напрацювання АЦДЄ стандартів діяльності таких агентств.

 

АЦДЄ прийняла пропозицію ВДЦП щодо проведення у 2012 році Загальних зборів учасників цієї Асоціації у м.Києві.