logo.png

Відбулися загальні збори ECSDA

06-06-2012

31 травня – 1 червня 2012 року у Москві пройшли загальні збори учасників і засідання ради директорів Асоціації європейських центральних депозитаріїв цінних паперів (ECSDA). Від ВДЦП участь у заходах взяли голова Правління Дмитро Чугаєвський і голова групи радників голови Правління Микола Швецов. Організатором заходів виступив російський «Національний розрахунковий депозитарій».


Увага загальних зборів була зосереджена на фінансово-організаційних аспектах діяльності Асоціації, зокрема були затверджені фінансовий звіт за 2011 рік і бюджет на 2012 рік. Крім цього, учасники ознайомилися зі звітами про роботу Генерального секретаря Асоціації і голів робочих груп, створених для аналізу певних аспектів функціонування депозитарної сфери в Європі.


На своєму засіданні члени ради директорів Асоціації обговорили останні події, пов’язані з запровадженням системи платежів за угодами з цінними паперами Target 2 Securities та узгодили перелік заходів, направлених на ознайомлення відповідних органів Європейського Союзу з позицією і ініціативами Асоціації стосовно проекту постанови ЄС про розрахункову діяльність і центральні депозитарії цінних паперів, опублікованого Європейською комісією у березні цього року. В ході дискусії щодо окремих питань представники європейських депозитаріїв ознайомилися із звітом Центру дослідження фінансових інновацій, представленим Пітером Норманом, провідним експертом у сфері пост-трейдингу, і презентацією щодо запровадження ідентифікатора юридичних осіб (LEI), проведеною представниками товариства SWIFT. Борис Черкаський, старший віце-президент Національного розрахункового депозитарію (Росія), розповів про особливості нещодавно прийнятого російського закону «Про центральний депозитарій» і його наслідки для депозитарного ландшафту Російської Федерації.

 
06.06.2012