logo.png

ВДЦП взяв участь у 2-му засіданні Всесвітнього форуму центральних депозитаріїв

07-06-2012

4 червня 2012 року голова групи радників голови Правління ВДЦП Микола Швецов у якості голови Асоціації центральних депозитаріїв Євразії взяв участь у 2-му засіданні Всесвітнього форуму центральних депозитаріїв, яке відбулося у Цюріху (Швейцарія).

 

Головною метою зустрічі було обговорити принципи для інфраструктур фінансового ринку, остаточну версію якого нещодавно оприлюднила Міжнародна організація комісій з цінних паперів (ІОСКО). Особливу увагу учасники зустрічі приділили тому, як вимоги нових принципів співвідносяться з діючими законодавчими і пруденційними вимогами. Для того, щоб дискусія з цього питання була більш різноплановою у якості спеціальних гостей на зустріч були запрошені представники Європейського центрального банку, Світового банку і Асоціації глобальних кастодіанів. Також учасники зустрічі ознайомилися з проектом програми глобальної конференції центральних депозитаріїв CSD12, яка відбудеться наступного року у Санкт-Петербурзі (Росія).

 

До відома: Всесвітній форум центральних депозитаріїв – неформальна організація, створена 11-ю конференцією центральних депозитаріїв, яка відбулася у квітні 2011 року у Кейптауні (ПАР). Основна мета Форуму – координація діяльності регіональних депозитарних асоціацій. Учасниками форуму є голови регіональних асоціацій: Асоціації європейських центральних депозитаріїв цінних паперів (ECSDA), Асоціації центральних депозитаріїв Євразії (АЦДЄ), Американської асоціації центральних депозитаріїв цінних паперів (АCSDA), Асоціації депозитаріїв Африки і Близького Сходу (АМЕDA), Групи центральних депозитаріїв Азіатсько-Тихоокеанського регіону (ACG).

 

Миколу Швецова обрано головою АЦДЄ на загальних зборах Асоціації у жовтні 2011 року.    


07.06.2012