logo.png

Представники ВДЦП взяли участь у конференції

09-10-2012

Представники ВДЦП взяли участь у конференції «Розбудова ринків капіталу: тенденції, виклики, можливості», яка проходила 4-6 жовтня у Баку (Азербайджан). Конференція співпала із святкуванням 15-ліття Національного депозитарного центру – центрального депозитарію Республіки Азербайджан. Питання, зазначені у програмі конференції, були передусім актуальні для фондових ринків країн, що розвиваються.

 

У конференції, окрім представників ділових кіл Азербайджану, взяли участь експерти депозитарної і кастодіальної сфери з США, Росії, Польщі, Чехії, Австрії, Грузії, Греції, Македонії та інших країн. Учасники конференції також стали свідками підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Національним депозитарним центром (Азербайджан) і Національним розрахунковим депозитарієм (Росія).

 

Користуючись нагодою, керівник групи радників голови правління ВДЦП Микола Швецов привітав голову правління НДЦ Фаріза Азізова з ювілеєм азербайджанського депозитарію і побажав колегам процвітання, успіхів і майбутніх звершень.    


09.10.2012