logo.png

У Києві стартував цикл семінарів з питань дематеріалізації

04-02-2011

У четвер, 3 лютого, у Києві в приміщенні ВДЦП, радник голови Правління Ірина Гнатюк провела семінар на тему «Дематеріалізація цінних паперів». Цей захід відкрив серію семінарів для емітентів та зберігачів, які упродовж лютого – липня 2011 року пройдуть ще у 11 містах України.


Розпочинаючи семінар, Ірина Гнатюк звернула увагу учасників на зміни у законодавчій та нормативній базі України, а також – на нововведення у процедурі здійснення дематеріалізації.


Під час заходу учасники отримали методичні матеріали з детальною, покроковою інформацією для емітентів, які здійснюють дематеріалізацію акцій.


У рамках семінару слухачі отримали відповіді на запитання, а також узяли участь у відкритій дискусії та обміні думками і досвідом між учасниками семінару.


По завершенню заходу учасники виявили свою подяку представникам ВДЦП за інтерактивний спосіб передачі корисних знань та практики, можливість обміну навичками та досвідом з професіоналами.


 

Нагадаємо, Всеукраїнський депозитарій цінних паперів у містах України проводить оновлений цикл безкоштовних семінарів, присвячених тематиці дематеріалізації цінних паперів.


Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити семінар у Вашому місті.


Участь у семінарах БЕЗКОШТОВНА за попереднім записом за тел. 044 585 42 42 вн. 1315, 1316, 1323, 1018, факсом – вн. 0 або на seminar@ausd.com.ua.