logo.png

Запроваджено тимчасову адміністрацію в ПАТ «Банк «Софійський»

25-12-2015

 

Повідомляємо, що відповідно до інформації з офіційного сайту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (http://www.fg.gov.ua/) на підставі постанови Правління Національного банку України від 22 грудня 2015 р. № 916 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ» до категорії неплатоспроможних» (далі – ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ») код ЄДРПОУ 38061253, МФО 380861. Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 22 грудня 2015 р. № 235 «Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку», згідно з яким з 23.12.2015 р. запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію у зазначеному банку.
Тимчасову адміністрацію в ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ» запроваджено строком на 3 місяці –з 23.12.2015 р. до 22.03.2016 р. включно.

Розрахунковий центр з моменту отримання інформації про запровадження тимчасової адміністрації у банку, який є клієнтом та / або контрагентом Розрахункового центру за будь-якими договорами (операціями), тимчасово уживає заходів, потрібних для забезпечення схоронності активів банку з тимчасовою адміністрацією до моменту отримання від тимчасового адміністратора:
– підтвердження повноважень осіб, які вказані в картці із зразками підписів і відбитка печатки і картці зі зразками підписів розпорядників клірингового рахунку та відбитка печатки (далі – уповноважені особи) або
– інформації про припинення повноважень (анулювання права підписів) уповноважених осіб, або
– документів для внесення змін до документів справи з юридичного оформлення рахунку клієнта, визначених Регламентом обслуговування клієнтів у публічному акціонерному товаристві "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" та / або документів для внесення змін до реквізитів клірингового рахунку, визначених Регламентом провадження клірингової діяльності публічного акціонерного товариства "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках".

Відповідні заходи Розрахунковим центром вживаються з метою мінімізації ризиків несанкціонованого доступу, у тому числі шляхом тимчасового призупинення доступу до рахунку / рахунків банку, у якому запроваджена тимчасова адміністрація, уповноважених осіб до з'ясування або підтвердження тимчасовим адміністратором інформації щодо наявності повноважень у таких осіб.