logo.png

НОВА РЕДАКЦІЯ РЕГЛАМЕНТУ ПРОВАДЖЕННЯ КЛІРИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПАТ «РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР»

22-03-2023

Шановні клієнти!

Рішенням Правління Розрахункового центру, засідання якого відбулося сьогодні, 22 березня 2023 року (Протокол № 12), затверджено нову редакцію Регламенту провадження клірингової діяльності ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОГОВОРІВ НА ФІНАНСОВИХ РИНКАХ» (далі – Регламент).

Оновлена редакція Регламенту містить зміни щодо обліку гарантійного забезпечення за договорами РЕПО, укладеними учасниками клірингу на організованому ринку капіталу від свого імені в інтересах клієнтів учасників клірингу в режимі «РЕПО з контролем ризиків». Зокрема зміни пов’язані з можливістю обліку на індивідуальних клірингових субрахунках клієнтів учасників клірингу гарантійного забезпечення за договорами РЕПО, укладеними учасниками клірингу на організованому ринку капіталу від свого імені в інтересах клієнтів учасників клірингу в режимі «РЕПО з контролем ризиків».

Зазначена можливість на сьогоднішній день реалізована в режимі пілотного проекту, про масовий доступ до цього сервісу буде повідомлено додатково.

З метою врахування побажань учасників клірингу при впровадженні проекту, просимо повідомити про Вашу зацікавленість у користуванні вказаною опцією за телефонами:

044-585-42-40,41,42

внутр.: 1048

Андрій Ковтун

або на електронну пошту: kovtun@settlement.com.ua

 

Нова редакція Регламенту набирає чинності з 30.03.2023.